укррус
Iншi серiали на Iнтерi
fashion house
Вони - гонщики. ╥хн╓ життя це - шалена швидк╕сть, азарт, екстр╕м та катастрофи. Але крут╕ в╕раж╕ трапляються не т╕льки на трасах. Життя - це теж перегони, перегони за щастям. Кожен мчить за ним на шален╕й швидкост╕. Але н╕коли не зна╓ш напевно, що чека╓ на тебе наступно╖ хвилини. Р╕зкий поворот зв'язав життя геро╖в в один клубок, хоча кожен з них обирав св╕й шлях...
Шлях з╕ знаком... Випадков╕сть
Анатол╕й КОТ - Серг╕й Дронов, гонщик: "П╕сля авар╕╖ все зм╕нилося. Я - гонщик, ╕ найстрашн╕ше для мене - втратити з╕р Адже це м╕й хл╕б на все життя. Але втратити дружину... цього я боюся б╕льше, н╕ж сл╕поти..."
Шлях з╕ знаком ... Зрада
Ксен╕я ХА╤РОВА - Лариса, дружина Дронова: "Я люблю Серг╕я таким, яким в╕н був. Але в╕н став зовс╕м безпорадним. Ви можете мене судити, але чи змогли би ви сам╕ жити з людиною т╕льки через жал╕сть?"
Шлях з╕ знаком ... Кохання
Оксана ДОРОХ╤НА - Юля, л╕кар: "Дронов - справжн╕й чолов╕к. Просто в нього, як ╕ в будь-кого ╕ншого, трапляються чорн╕ смуги. Але в╕н добре трима╓ться... Зда╓ться, я закохалася..."
Шлях з╕ знаком ...  Правда
Едуард Фльоров - Чесноков, механ╕к: "Мене звинуватили у т╕й страшн╕й авар╕╖. ╤ в╕дсид╕в я н╕ за що. Але я вижив ╕ повернувся. ╤ тепер я знайду правду".
Шлях з╕ знаком ... Брехня
Марина ГЛАД╤Л╤НА - Мар╕я, дружина загиблого гонщика: "Одного разу я повернула неправильним шляхом. ╤ тепер я покарана. Чолов╕к загинув, не знаючи правди, а син не зна╓ справжнього батька".
Шлях з╕ знаком... Слава
╤гор СТАМ  - Богдан, син Мар╕╖: "Я хочу бути номером першим, як м╕й батько. Зараз в мене з'явився шанс. ╤ я п╕ду на все, щоб досягти свого. ╤ мати мене не зупинить".
Шлях з╕ знаком.. Грош╕
╢гор ПАЗЕНКО - Герман, власник автоклубу: "М╕й шлях - прямий. ╤ краще не стояти мен╕ на завад╕. А то раптом знову авар╕я. Життя завжди допомага╓ найсильн╕шому, тобто мен╕".
Шлях з╕ знаком... Над╕я
Олександр САМОЙЛОВ - ╤лл╕ч, техн╕к команди Дронова: "Я мр╕ю, лише про одне - вил╕кувати свою доньку Настю, яка стражда╓ на парал╕ч н╕г".
Режисери-постановники: Ксана ХАРЛАМОВА,
                                           Леон╕д БЕЛОЗЕРОВИЧ
У ф╕льм╕ також грають: Денис Беспалий, Мар╕я Кл╕мова, Вадим Андр╓╓в, Дмитро Кубасов, В'ячеслав Кулаков, Андр╕й Межул╕с, Н╕на Перс╕ян╕нова, ╤горь Письменний, Наталя Просв╓това, ╤ван Рижиков, Олекс╕й Рижков, Анна Синяк╕на, Ольга С╕р╕на, Олександр Стефанцов
Рос╕я, 2007