укррус
Iншi серiали на Iнтерi
fashion house
В╕д Дениса Безпалого шарахались нав╕ть колеги
вiвторок, 13 березня 2007, в 13:37

Заради рол╕ нег╕дника Льончика у сер╕ал╕ "Гонка за щастям" актор Денис Безпалий дозволив себе спотворити.

Як повинен виглядати аморальний тип, що п╕дслухову╓, п╕дгляда╓, а пот╕м пов╕домля╓ сво╓му босов╕? Мабуть, у нього непри╓мна зовн╕шн╕сть, - вир╕шили творц╕ сер╕алу "Гонка за щастям". Так ╕ був створений образ Льончика - в╕рно╖ "ш╕стки" головного злод╕ю сер╕ала Германа Романова.

Наколку вигадувала вся зн╕мальна група.

- У мого героя Льончика - боязкий ╕ невпевнений характер, - розпов╕да╓ Денис Безпалий. - В╕н завернув у житт╕ не на ту стежку, ╕ тепер не зна╓, як виплутатись з непри╓мно╖ ситуац╕╖. Але разом з тим Льончик - жива людина, яка також в╕дчува╓, пережива╓, хвилю╓ться. Мен╕ дуже хот╕лось якось олюднити, пожвавити свого героя. Виправдати... Я замислився: а чому Льончик такий? Може вся справа у прихованих комплексах? ╤ тод╕ я надумав: нехай у мого героя буде бородавка!

- Тобто ви створили сво╓му персонажу виправдання: в╕дштовхуюча зовн╕шн╕сть, котра з часом вплинула на особист╕сть Льончика...

- Так. Для початку, поки добирав образ, у мого героя було аж 3 бородавки. Тобто гримери  спотворили мене в╕д щирого серця. Нав╕ть у коридорах студ╕╖ в╕д мене почали шарахатися, ╕ п╕сля чого ми вир╕шили, що 3 бородавки - то вже забагато. ╤ залишили одну. А дв╕ ╕нш╕ зам╕нили... татуюванням!

- У сер╕ал╕ Льончик вигляда╓ дуже ефектно з намальованою на ши╖ зм╕юкою. А що в╕добража╓ ця наколка?

- Вона в╕добража╓ людину, наближену до крим╕нального авторитету. Спершу ╕дея зробити мо╓му геро╓в╕ наколку належала режисеров╕. За сценар╕╓м, за плечима у Льончика - крим╕нальне минуле. Так, н╕чого важливого... Але за той час, що в╕н в╕дбув в м╕сцях не таких в╕ддалених, м╕й герой непогано вивчив Крим╕нальний кодекс. Тому, потрапивши на службу до хазя╖на автодрому Романова, Льончик ста╓ для свого боса чимось на зразок нап╕влегального адвоката. Перед тим, як обрати малюнок, ми довго гортали в╕дпов╕дн╕ книжки. Я п╕знав багато нового. Виявля╓ться, наколка карного злочинця несе у соб╕ багато ╕нформац╕╖. Для прикладу, малюнок зм╕╖, що обвива╓ шаблю, сигнал╕зу╓: ╖╖ власник - вбивця. Зм╕я з короною - це прерогатива "право╖ руки" крим╕нального авторитету. Але ми вир╕шили не в╕дображати якийсь конкретний крим╕нальний знак, а вигадати св╕й. До того вигадувала вся зн╕мальна група. Вс╕ п╕дходили, проявляли творч╕ зд╕бност╕ ╕ , розмальовували р╕зними знаками. Я був - як пал╕тра художника. Все ж таки залишилися на малюнку зм╕╖ у вигляд╕ перевернуто╖ букви "S".

- Як я розум╕ю, вам довелося принести свою зовн╕шн╕сть у жертву ц╕й рол╕...

- Ну, бородавки можна зняти, наколку змити. А ось волосся тр╕шки шкода. На проби я прийшов з розк╕шною шевелюрою до плеч (в цей самий час я зн╕мався в ╕ншому проект╕, де був необх╕дний саме такий, романтичний образ). А режисер "Гонки за щастям" сказав: "Так не п╕де, потр╕бно постригти!". ╤ мене поголили.

Дитинство за кул╕сами

- Як на Льончика реагу╓ ваша с╕'мя ?

- Моя маленька донька довго хвилювалась. Пост╕йно запитувала: "Тато, ти ж добрий, нав╕що тебе поголили?". Це у не╖ асоц╕ац╕я, мабуть, ╕з дитячого садка: якщо з╕стригли волосся - то поводиш себе погано. Але взагал╕ вона горда за мене, як ╕ я за не╖. На жаль, в останн╕й час я бачу ╖╖ дуже мало. Коли уходжу на роботу, вона все ще спить. Коли приходжу - вже спить.

- А як ваша дружина реагу╓ на те, що вас завжди нема дома?

- Хвилю╓ться, зв╕сно ж. Зараз, зда╓ться, вже звикла. А в минулому у нас була ситуац╕я, коли виникали думки: "Може кинути все це до б╕са, бо неможливо так жити!". Та що поробиш, я ж з акторсько╖ династ╕╖. Я не уявляю сво╓ життя ╕накшим! Я сам у дитинств╕ бачив татка ╕нколи всього три м╕сяц╕ на р╕к ( батько Дениса, Олександр Безпалий - в╕домий м╕нський актор - авт.)

- Ось бачите, Ви сам╕ зна╓те, як тяжко р╕дним та близьким актора. Проте, прирекли свою с╕м'ю на таке саме життя...

- Але я д╕йсно не уявляю себе поза сценою! У театр я потрапив у ранньому дитинств╕. Я спав у гримерках. Я пам'ятаю запах кул╕с. Я передивився весь репертуар м╕нських театр╕в. Мене нав╕ть вахтери пускали я к "свого" ... Хоча батько скептично в╕дн╕сся до мого р╕шення стати актором. Коли в╕н д╕знався, що я намагаюсь поступати до театрального ╕нституту, сказав: "У кра╖н╕ так мало гарного взуття. Ну, чому ти не ши╓ш взуття?". М╕й батько дуже хот╕в, що б я став спортсменом. Я ж був колись майстром спорту з плавання. ╤ нав╕ть сам у як╕йсь момент пов╕рив, що в майбутньому стану тренером. Але пот╕м заглянув у себе ╕ зрозум╕в: якщо я оберу ╕ншу профес╕ю, не акторську, - то буду нещасною людиною.

- ╤ жодного разу не пошкодували про сво╓ р╕шення?

- Не можу сказати, що моя акторська кар'╓ра складалася добре. Був нав╕ть момент, коли я махнув рукою ╕ п╕шов допомагати тестю до його магазину. Але пот╕м все якось поступово налагодилося. ╤ я радий, що знову можу займатися улюбленою справою! Бо мо╖ рол╕ мене просто поглинають!.

╢вген╕я Скрипниченко