укррус
Iншi серiали на Iнтерi
fashion house
Оксана Дорох╕на: "Заради мр╕╖ я спалила вс╕ мости"
вiвторок, 13 березня 2007, в 13:44

У новому сер╕ал╕ "Гонка за щастям" Оксан╕ Дорох╕н╕й д╕сталася одна з головних ролей. Вона гра╓ молодого л╕каря, д╕вчину на ╕м'я Юля, яка намага╓ться допомогти гонщику, що втрача╓ з╕р. Вт╕м, доля само╖ актриси не менш драматична та захоплива, н╕ж життя ╖╖ сер╕ально╖ геро╖н╕. У 28 рок╕в Оксана закреслила минуле життя та, кинувши все, по╖хала з Казахстану п╕дкорювати Москву.

Останн╕й шанс

- Чесно кажучи, мен╕ не хочеться згадувати про казахстанський пер╕од мого життя, - з╕зна╓ться Оксана. - Адже я до акторського середовища потрапила досить п╕зно, у 28 рок╕в. А до цього жила у маленькому пров╕нц╕йному м╕стечку, займалася справою, яка мен╕ не подобалася та намагалася бути такою, як вс╕. Хоча у мр╕ях уявляла себе к╕ноактрисою.

- Що заважало Вам вт╕лити свою мр╕ю в життя?

- Родич╕ вважали, що мо╓ бажання - це примха, яка мине з в╕ком. Хоча я з дитинства була впевнена, що ця профес╕я - саме для мене! Пам'ятаю, ще у чотири роки я ч╕тко вир╕шила, що стану акторкою. Кожен новий ф╕льм, який мен╕ вдавалося подивитися, стала для мене под╕╓ю. Я перевдягалася у мамин╕ сукн╕ та уявляла себе геро╖нею - то Констанц╕╓ю, то Мер╕ Попп╕нс. Взагал╕, я р╕шуче сказала мам╕: "Ти не ображайся, але п╕сля зак╕нчення школи я обов'язково по╖ду до Москви чи П╕тера та вступлю до театрального ╕нституту". Але мо╖ батьки були впевнен╕, що я маю обрати "стаб╕льну" профес╕ю та стати економ╕стом або бухгалтером. Щоб працювати, так би мовити "у затишку та тепл╕". Я поступилася. Але мен╕ пост╕йно здавалося, що я займаюся не тим, живу не сво╖м життям!

- Що змусило Вас наважитися все зм╕нити?

- Я раптом зрозум╕ла, що це м╕й останн╕й шанс. Ще трохи - ╕ я його впущу. А цей шанс, задавалося, терпляче на мене чека╓. ╤, щоб вт╕лити свою мр╕ю в життя, достатньо зробити один крок.

- ╤ Ви його зробили.

- Так, я все покинула та по╖хала до Москви. Почала з нуля. На вокзал╕ купила газету та знайшла к╕мнату, яку хазяйка здавала по доб╕ (пот╕м вже, п╕зн╕ше, зняла квартиру). Ну ╕, звичайно, вирушила туди, куди давно прагнула - на "Мосф╕льм".

Допом╕г янгол - охоронець

- З якими труднощами Вам довелося стикнутися у столиц╕?

- Не можу сказати, що мен╕ було складно. Може, мен╕ допомагав янгол - охоронець. А, може, р╕ч у т╕м, що я вже багато раз╕в прокручувала в уяв╕ сво╖ д╕╖. Я виносила свою мр╕ю. Звичайно, починати довелося з маленьких еп╕зод╕в. Пот╕м я багато зн╕малася в реклам╕. Ну а зараз я вже можу пишатися б╕льш вагомими ролями: я зн╕малася в сер╕алах "Ф╕рмова ╕стор╕я", "Б╕с в ребро", "Промзона", мелодрам╕ "Схиблена". Багато працюю в якост╕ телеведучо╖. Ну а зараз вже дек╕лька м╕сяц╕в посп╕ль живу образом Юл╕ в "Гонц╕ за щастям". Ц╕каво, що у цей сер╕ал я потрапила неспод╕вано для себе. Я випадково опинилася на студ╕╖, мене побачив режисер та сказав: "Ось, це Юл╕я Керн! Обов'язково запрос╕ть ╖╖ на проби".

- Ваша геро╖ня - дуже правильна д╕вчина. Складно було грати таку роль?

- Дуже хочеться, щоб у житт╕ було б╕льше добра, щирост╕, справедливост╕. Тому я з задоволенням вживаюся в роль Юл╕ - добро╖ людини, в яко╖ одночасно ╓ св╕й стрижень, сво╖ принципи. Юля дуже хоче допомогти гонщику Дронову. ╤ вона д╕йсно йому допоможе! Якщо вона вир╕шила бути поряд з чолов╕ком, вона залишиться з ним, незважаючи н╕ на що.

- Скаж╕ть, а як р╕дн╕ сприйняли Ваш╕ к╕но усп╕хи?

- Через два роки п╕сля того, як я по╖хала до Москви, мама визнала, що була не права. Зараз вона мною пиша╓ться.

╢диний чолов╕к актриси

- Оксано, п╕сля того, як Ви перебралися до Москви, напевно, зм╕нилися й ваш╕, так би мовити, "особист╕ обставини"?

- Зараз у мо╓му жит╕ - т╕льки один чолов╕к, м╕й 14-р╕чний син Богдан. Я забрала його до Москви п╕сля того, як зрозум╕ла, що вже досить впевнено стою на ногах. Думка Богдана для мене дуже важлива. У сво╖ 14 в╕н вже справжн╕й чолов╕к. Займа╓ться карате. Нещодавно захопився новим видом спорту: зараз в╕н весь в╕льний час проводить на скеледром╕, додому поверта╓ться з руками, розбитими до кров╕. Але його чолов╕ч╕ якост╕ виявляються не лише в цьому. В╕н про мене п╕клу╓ться так, н╕би це я цого дитина, а не навпаки. Коли я приходжу додому п╕сля роботи, готу╓ мен╕ вечерю, ц╕кавиться, чи не змерзла я, чи мене хтось ображав, чи не втомилася я. Богдан вже спробував сво╖ сили АН зн╕мальному майданчику, тому зна╓, наск╕льки це тяжка робота.

- ╤ все-таки и - актриса, до того ж, ефектна ж╕нка. Напевно, Вам не браку╓ чолов╕чо╖ уваги?

- Багато непотр╕бно╖ уваги в╕д непотр╕бних чолов╕к╕в. А я хочу зустр╕ти чесного, см╕ливого, турботливого чолов╕ка...

╢вген╕я Скрипниченко