укррус
Iншi серiали на Iнтерi
fashion house
Олександр Самойлов: геро╖чний тато
субота, 03 березня 2007, в 00:19

 У сер╕ал╕ "Гонка за щастям" актор Олександр Самойлов вперше за двадцятир╕чну кар'╓ру отримав можлив╕сть з╕грати позитивного героя. Чи не  вс╕ його театральн╕ та к╕нообрази - це занепал╕ люди ╕ нег╕дники.  Наприклад,  у сер╕ал╕ "Дв╕ дол╕" Олександр з╕грав бандита,  що забетонував свою коханку. У "Близнятах" Самойлову д╕сталась роль чолов╕ка, котрий прода╓ свою дружину за тисячу долар╕в. А у "Карусел╕" в╕н гвалту╓ свою подругу.

Аж ось нарешт╕ - позитивна роль. Сьогодн╕шн╕й персонаж Олександра Самойлова, механ╕к команди гонщик╕в ╤лл╕ч, - благородний ╕ самов╕дданий чолов╕к, що у самот╕ вихову╓ хвору доньку. Актор трохи стомився в╕д вс╕х тих нег╕дник╕в, котрих йому довелося грати, тому з щирим задоволенням вжився в образ ╤лл╕ча.

Велика родина

- М╕й герой опиня╓ться в складн╕й психолог╕чн╕й ситуац╕╖, яку грати дуже ц╕каво, - розпов╕да╓ Олександр Самойлов. - Адже виховання п╕дростаючо╖ доньки - це дуже тяжке завдання для чолов╕ка. Я це знаю, тому що я сам батько ш╕стьох д╕тей. В╕д першого шлюбу в мене син, в╕д другого - дв╕ доньки, а з третьою дружиною ми ризикнули и родили трьох хлопц╕в. Взагал╕, моя дружина -   геро╖чна ж╕нка. Вона - актриса, багато працю╓, але в той же час,  встига╓ сл╕дкувати за нашими хлопцями. Як це ╖й вда╓ться?

Сво╓ю великою родиною Олександр дуже пиша╓ться. ╤ вважа╓, що таким чином, зд╕йснив мр╕ю сво╖х батьк╕в.
- М╕й батько, Володимир Самойлов ("червоний"  герой ╕з ф╕льму "Вес╕лля в Малин╕вц╕" - авт.) теж хот╕в, щоб у нього було багато д╕тей. Але профес╕я завадила: батькам просто н╕коли було заводити ще одну дитину (моя мати теж акторка). Тому я був ╓диною дитиною в с╕м'╖.

Ненависна профес╕я

В╕дсутн╕сть брат╕в ╕ сестер Олександра завжди засмучувало. Адже, коли батько ╕ мати в╕д'╖жджали на зйомки або гастрол╕, маленький Сашко залишався один.
- Я ненавид╕в профес╕ю сво╖ батьк╕в! -  з╕зна╓ться актор. - ╤ твердо був упевнений, що сцена - це не для мене. В дитинств╕ я мр╕яв стати льотчиком. Вс╕ гороскопи, до реч╕, стверджували, що я повинен був стати во╓нним. На жаль, п╕дв╕в з╕р: я дуже рано над╕в окуляри. А пот╕м, п╕сля школи, в як╕й т╕льки профес╕╖ я себе не пробував! ╤ золото в Тайз╕ "мив", ╕ осв╕тлювачем на "Мосф╕льм╕" був, ╕ нав╕ть, в моргу працював... За т╕ роки, поки я шукав профес╕ю, яка була б мен╕ до душ╕, я зм╕нив близько тридцяти м╕сць роботи! ╤ все ж таки гени дали про себе знати. В решт╕-решт, Олександр опинився в театральному ╕нститут╕.

- До того ж, неспод╕вано для мене самого, - см╕╓ться Самойлов. - Якось я зустр╕вся б╕ля магазину з приятелем ╕з родини спадкових актор╕в. Розговорилися, ╕ вир╕шили п╕ти вчитися в який-небудь вищий навчальний заклад. М╕сце навчання обрали не думаючи. . Головне - щоб було близько до магазину, б╕ля  якого ми сп╕лкувалися. А поруч був Г╤Т╤С. Ось так я опинився у театральному ╕нститут╕.

Династ╕я

Сьогодн╕ сво╓ю профес╕╓ю Олександр ц╕лком задоволений. ╤, нав╕ть, заохочу╓ потяг до сцени у сво╖х д╕тях.
- Вс╕ мо╖ д╕ти зн╕маються в к╕но, - посм╕ха╓ться Самойлов. - Старший збира╓ться поступати до театрального ╕нституту. Це р╕шення прийшло до нього в довол╕ зр╕лому в╕ц╕ (йому зараз 28), тому я порадив сину поступати на режисерський факультет. А молодш╕ хлопчики вже почувають себе на зн╕мальному майданчику, як удома. Наприклад, Вовчик (йому зараз 13) зн╕мався з╕ мною в сер╕ал╕ "Дв╕ дол╕", в╕н грав маленького Петрика. А у  восьмил╕тнього Аркад╕я - невелика роль в "Гонц╕ за щастям". Взагал╕, я думаю, це чудово, коли вся родина займа╓ться одн╕╓ю справою.