укррус
Iншi серiали на Iнтерi
fashion house

Перед╕стор╕я

С╕м рок╕в тому п╕дпри╓мець Герман Романов придбав в одному з обласних центр╕в Рос╕╖ занедбаний автодром та зробив його усп╕шним комерц╕йним п╕дпри╓мством - з регулярними етапами Кубку Рос╕╖ з автоперегон╕в, телетрансляц╕ями, рекламою та натовпом зачарованих глядач╕в. Зворотн╕м боком ц╕╓╖ медал╕ стало те, що Герман створив при автодром╕ тотал╕затор та спробував взяти п╕д св╕й контроль х╕д змагань, не гребуючи при цьому жодних засоб╕в - залякування, хабарництва та орган╕зац╕╖ "домовлених" перегон╕в. Спроба могла бути усп╕шною, якщо Герману не чинила би оп╕р команда автогонщик╕в - сильних спортсмен╕в та безкомпром╕сних борц╕в за чистоту спорту

У команд╕ Титаренко з╕бран╕ найкращ╕ з╕рки рос╕йського автоспорту - гонщики Серг╕й Дронов ╕ В╕ктор Парамонов, техн╕к команди - "золот╕ руки" Валер╕й Чесноков, директор Вадим Любарський. Окр╕м сп╕льно╖ справи ╖х згуртувала справжня дружба. Але жахлива авар╕я п╕д час перегон╕в круто зм╕нила дол╕ друз╕в. Андр╕й Титаренко загинув. У його розбиту машину вр╕за╓ться авто Дронова, ╕ Серг╕я ще довго буде мучити почуття провини за загибель друга.

У смерт╕ Титаренка п╕дозрюють техн╕ка його команди  Чеснокова. Оск╕льки незадовго до траг╕чних перегон╕в вони посварилися з Титаренко, Чеснокова звинувачують у загибел╕ гонщика та засуджують на п'ять рок╕в.

Команда фактично розсипа╓ться: Парамонова переманю╓ до сво╓╖ команди Романов, техн╕к конкурент╕в виведений з╕ строю, а Дронов та Любарський - деморал╕зован╕.

Минуло п'ять рок╕в...

На свободу виходить Чесноков. В╕н поверта╓ться у р╕дне м╕сто, на р╕дний автодром.  За п'ять рок╕в багато що зм╕нилося. Дронов та Любарський створили свою, нову команду, техн╕ком в як╕й працю╓ ╤ван ╤лл╕ч Климов - досв╕дчений автомехан╕к.

У вдови Андр╕я Титаренка, Мар╕╖, зроста╓ син Богдан, який мр╕╓ стати гонщиком ╕ стажу╓ться у команд╕ Дронова.

Мар╕я - перша людина, до яко╖ приходить Чесноков, коли виходить на свободу. Валер╕й коха╓ Мар╕ю з юнацьких рок╕в, але тод╕ в╕дносини не склалися: Чесноков п╕шов служити до арм╕╖, потрапив до Афган╕стану ╕ його було оголошено загиблим. Мар╕я, яка в той час була ваг╕тна Богданом, вийшла зам╕ж за Титаренка, ╕ Богдан щиро вважа╓ себе його сином. Тому ця зустр╕ч бол╕сна ╕ для Чеснокова, ╕ для Мар╕╖. Мар╕я проганя╓ свого коханого, але не може прогнати сво╖ почуття.

Чесноков не може жити без автогонок. Тому в╕н ╕де працювати на автодром. Робота техн╕ком у команд╕ Германа Романова надасть йому можлив╕сть повернутися до улюблено╖ профес╕й, та водночас з'ясувати, хто влаштував рокову авар╕ю для Андр╕я Титаренка. 

У давн╕шн╕х друз╕в Чеснокова - теж життя нелегке. У Серг╕я Дронова серйозн╕ проблеми ╕з зором, через ту траг╕чну авар╕ю. У хвилини високого напруження Дронов раптово сл╕пне. В╕н почина╓ думати, чи не залишити  кар'╓ру гонщика, але цьому перешкоджа╓ дружина Лариса. Дронови т╕льки-но купили великий будинок за межами м╕ста, ╕ якщо Дронов п╕де з великого спорту, вони н╕коли не зможуть ск╕нчити там ремонт. Лариса взагал╕ дивиться на св╕т через призму грошей, ╕ нав╕ть власного чолов╕ка сприйма╓, перш за все, як зас╕б дотримання комфортност╕ у житт╕.

╤ван ╤лл╕ч Кл╕мов живе ╓дино мр╕╓ю: врятувати свою ш╕стнадцятир╕чну дочку Настю, яка стражда╓ через парал╕ч н╕г. Заради не╖ ╤лл╕ч здатний на все. Та Настя стражда╓ в╕д першого в сво╓му житт╕ коханн╕ - вона закохана у Богдана Титаренка, який часту бува╓ у дом╕ Кл╕мових ╕ п╕дтриму╓ з Настею дружн╕ стосунки, але вза╓мн╕стю на в╕дпов╕да╓. А кохання Паш╕ Свиридова - свого в╕рного збро╓носця - не пом╕ча╓ сама Настя.

Хвороба Серг╕я виг╕дна хазя╖ну автодрому. Для б╕знесмена, який плану╓ влаштовувати на трасах догов╕рн╕ гонки, принциповий Дронов - немов к╕стка у горл╕. Б╕да ж, зв╕сно, сама не ходить: У родин╕ гонщика теж нелади. В╕дносини з дружиною, красунею Ларисою, останн╕м часом стали дуже напруженими. ╤ т╕льки добрий ангел-охоронець Дронова, л╕кар Юл╕я, допомага╓ йому не впасти у в╕дчай:

Чи зможе Юл╕я вил╕кувати свого пац╕╓нта, щодо якого вона в╕дчува╓ не лише дружн╕ почуття? Чи висто╖ть чесний ╕ безкомпром╕сний Дронов перед погрозами хазя╖на автодрома? Захопливу ╕стор╕ю про закоханих у швидк╕сть гонщиках, про ╖х ворог╕в та коханих ж╕нок див╕ться з понед╕лка по п'ятницю о 19:00 на телеканал╕ "╤нтер"!